• Пудра алюминиевая пигментная ПАП-1 1кг купить Харьков, фото

Алюмінієва пудра широко використовується в будівництві при виробництві пористих бетонів, а також в якості перламутрово-сріблястого пігменту для лаків, шпаклівок, гумових клеїв, фарб, термостійких, світловідбивних, декоративних, захисних та інших емалей.

В якості самостійного матеріалу застосовується рідко, частіше використовується для напилення всіляких поверхонь. Наприклад, для декоративного облицювання металевих і дерев'яних підстав. Має добре прилипання до сталі. Саме тому, широко застосовується для обробки сталевих виробів і відповідає за збереження металевих конструкцій і елементів, що піддаються впливу температури до 450°С.

Частинки алюмінію в пудрі мають пластинчасту форму і покриті тонкою оксидною і жировою плівкою. Пудра являє собою легкомажущійся продукт сріблясто-сірого кольору, не містить видимих ​​неозброєним оком чужорідних домішок. Насипна щільність пудри становить близько 0,15-0,30 г/см3, вміст активного алюмінію - 87-95%. Середня товщина пелюсток становить приблизно 0,25-0,50 мкм, а середній лінійний розмір 20-30 мкм. Насипна щільність пудри, вміст активного алюмінію і середній розмір часток не регламентуються.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Пудра алюминиевая пигментная ПАП-1 1кг

  • В наявності
  • 318,00 грн


Схожі товари


Теги: пудра алюминиевая, ПАП-1, ГЕЯ-ЛКЗ, Gaia, Харьков

Корисні статті