Реставрація бетонного підвіконня і бюджетна обробка укосів.


Підготовчі роботи
Шпаклівка
Вибір фарби та фарбування підвіконня і укосів
Реставрація підвіконня - це, перш за все економія бюджету при ремонті. Якщо ви вирішили поміняти вікна, але бюджет або бажання не дозволяє поставити нові підвіконня або найняти фахівців ми пропонуємо вам відреставрувати ваше бетонне підвіконня своїми руками.
Бетонне підвіконня має одну важливу перевагу - він набагато міцніше, ніж будь-який пластиковий. Залишаючи підвіконня, ми автоматично зменшуємо руйнування при демонтажі, що позитивно позначається на витратах по заміні вікон.
Підготовчі роботи
Після монтажу пластикових вікон всю стару фарбу з підвіконня і укосів потрібно видалити, а штукатурку що відвалюється - збити. Це можна зробити двома способами. Або використовувати змивки для лакофарбових покриттiв, або за допомогою газового пальника або електрофену (якщо шар фарби не більше 3 міліметрів). Якщо шарів фарби багато, то я раджу краще обстучать підвіконня сокиркою або киркою, щоб поверхня вийшла чистою. Після того як вся фарба, шпаклівка і відшаровуються частини видалені, ми повинні прогрунтувати поверхні акриловою ґрунтовкою і дати їй висохнути.

Шпаклівка
Тепер можна приступати до шпаклювання, спочатку шпатлюемо всі поверхні грубої стартовою штукатуркою, щоб заповнити глибокі щілини і ями як зовнішніх укосів так і внутрішніх укосів, а також підвіконня. Даємо висохнути шпатлівці, та шпатлюем ще раз збиваючи всі нерівності і вирівнюючи поверхню. Грубим наждачним папером 40мкн шкуримо поверхні укосів. Грунтуемо акриловим грунтом, щоб прибрати пил і поліпшити зчеплення шпаклівки стартової з фінішної. Після цього шпатлюем фінішною шпатлівкою і після повного висихання зачищаємо наждачним папером 180-220 мкн., Щоб поверхня стала гладкою, без подряпин, і ямок. Після цього наш підвіконня і укоси готові до фарбування. Фарбу для укосів найкраще застосовувати акрилову фасадну, щоб вона була стійка до стирання і її можна було б мити і не боятися, що після миття вікон на схилах залишаться плями. Підвіконня краще пофарбувати олійною емаллю ПФ-115 або Грунт-емаллю 2в1, ці емаль надають стійкий, гарний колір підвіконню і буде служити дуже довго без побоювання що фарба облізе.
Вибір фарби та фарбування підвіконня і укосів
Для фарбування укосів нам знадобиться лоточок, валик, сміттєвий пакет, малярська стрічка. Пакети для сміття одягаємо на лоточок для того, щоб залишки фарби можна було б вилити в баночку назад, при цьому залишивши лоточок чистим. Малярською стрічкою оклеиваем рами вікна, якщо є ймовірність вимазати скла, то і їх теж, щоб після фарбування, рами і скла не були в фарбі. Фарбуємо валиком укоси і підвіконня в два, три шари. Малярський скотч акуратно видалити, якщо бачите що стик рами і фарби вийдуть не красивим, подрежьте його будівельним ножем. Ось і все ваше підвіконня і укоси готові.
Може це і не буде шедевром будівельного творчості, але якщо врахувати що укоси і підвіконня у виконанні професійних будівельників із застосуванням дорогих матеріалів коштує стільки ж, скільки і ваше вікно, а то і більше, то ви можете сміливо встановлювати відразу вікна по всій квартирі, а НЕ поетапно! Удачі в ремонті!
Внимание! Запрещается копирование текста без разрешения редакции Gaia-lkz и указания источника