Компанія Gaia-lkz

        Підприємство "ГЕЯ-ЛКЗ" невелике лакофарбове підприємство міста Харкова. Випускаючи продукцію торгової марки Gaia, ми не прагнемо за великими обсягами виробництва та продажу, так як в умовах сучасного ранка - це зачасту призводить до заниження якісних показників. На сьогоднішній день ринок переповнений дешевими неякісними емалями і фарбами, тому наша мета - це довіра наших клієнтів, а не становлення черговим промисловим гігантом.

        Підприємство було засноване в 1988 році спочатку основним видом діяльності було підняття рівня екологічної безпеки, шляхом переробки відходів лакофарбових матеріалів (ця ідея послужила основою для визначення назви нашого підприємства на честь давньогрецької богині землі - Геї). Так як на той момент даного питання не приділялося належної уваги, сотні тон відходів викидалися на звалища, закопували в землю - тим самим засмічуючи і отруюючи довкілля.

        У 1998 році підприємством було прийнято рішення про перехід від переробки відходів ЛФМ до власного виробництва емалей марки ПФ-115, ПФ-266 і грунтовки до них ГФ-021 для чого було спроектовано та виготовлено обладнання, налагоджені технології і рецептури з виробництва більше 40 кольорів.

        З 2002 року було запущено виробництво високоякісних водоемульсійних фарб (акрилової, вінілової та фасадної), будівельних грунтовок глибокого проникнення та шпаклівок.

       У нашому інтернет-магазині ви можете придбати за ціною виробника лакофарбові матеріали широкого побутового та промислового призначення: алкідні емалі ПФ-115, ПФ-266, УРФ-1128, грунтовки ГФ-0119, ГФ-021, грунтовки акрилові будівельні, фарби водоемульсійні акрилові (інтер'єрні і фасадні), лак ПФ-170, лак ПФ-283, оліфу та якісні розчинники.

        Вся наша продукція сертифікована, має радіаційні та гігієнічні висновки, має зареєстровану торгову марку.Нам довіряють